“מיס ג’קסונוויל”: תכירו את אחת הערים המובילות להשקעה בנדל”ן היום בארה”ב

JAcksonville

בשיטוטי ב-VOD של חברת יס לאחרונה, נתקלתי בתוכנית די מעניינת בשם מק’מיליונים, המספרת סיפור מדהים על אדם שהצליח להונות את תאגיד הענק מקדונלדס בעשרות מליוני דולרים. בין שלל המקרים והסיפורים המעניינים בסדרה, עובדה אחת מעניינת במיוחד: מי שהביאו לפיצוח החקירה כנגד אותו אדם והמנגנון שלו, היו שלושה סוכני FBI היו מוצבים בג’קסונוויל פלורידה. לאורך הסדרה, מביעים אותם את האכזבה והשעמום של להיות סוכן FBI בג’קסונוויל: פשוט אין שם מה לעשות בתור סוכן FBI, שהרי אין שם פשיעה חמורה. הכל משעמם (ולכן, הם מצאו עניין כה רב לחקור את אותו מנגנון שאחראי על עוקץ המליונים של מקדונלדס).

לפי רילקו נדל”ן, ג’קסונוויל היא אכן מקום שהמאפיין העיקרי שלו היא איכות החיים הרבה של התושבים. ג’קסונוויל שוכנת על החוף של מדינת פלורידה, על גדותיו של נהר סנט ג’ונס. המטרופולין עצמו הוא מאכלס יותר מ-800,000 תושבים. העיר נמצאת במרחק טוב ממיאמי הגדולה או מאורלנדו עם הדיסני וורלד המעולה. ג’קסונוויל עצמה נמצאת בתנופת פיתוח גדולה מבחינת תעשייה, כאשר תאגיד אמזון בחר לפתוח שם מרכז עסקי ואחסנה. 

בג’קסונוויל יש נמל ימי מרכזי, אחד הגדולים בכל החוף המזרחי של ארה”ב. לפי רילקו נדל”ן, אחד הנתונים הכי חשובים למשקיעים בג’קסונוויל, הוא שיעורי האבטלה הנמוכים של העיר, והגידול התעסוקתי המתמיד שקיים בה. בג’קסונוויל יש מגוון ענק של אפשרויות תעסוקתיות: כאמור, הנמל הגדול של העיר והמרכז החדש של אמזון, שייפתח מגוון גדול של מקומות עבודה. בנוסף קיימים בעיר מרכזי הייטק חדשים (עיר ההייטק ה-6 בגודלה בארה”ב מבחינת חברות הפועלות בה) וכן בסיסי צבא גדולים, ששמים אותה במקום השלישי בכל ארה”ב בדירוג של ערים המאכלסות אנשי צבא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
נגישות